niedziela, 29 marca 2015

139. Pamiątka dla niemowlaka

Narodziny dziecka, to dla każdego rodzica niesamowite wydarzenie i cała masa emocji. Czasami, chciałabym zatrzymać te chwile na zawsze w pamięci, ale nasz mózg zostawia tylko niektóre wspomnienia, a inne, nie wiedzieć czemu usuwa... Na szczęście, w dzisiejszych czasach dysponujemy telefonami w których prawie zawsze jest aparat, ale jednak nie wszystkie wspomnienia można utrwalić za pomocą telefonów i aparatów...

Do zachowania tych najlepszych wspomnień z okresu ciąży, narodzin i okresu noworodkowego naszej córeczki, wykorzystałam ramkę z ikei w której umieściłam te, według mnie najbardziej istotne pamiątki. Opaski ze szpitala na rączkę i nóżkę, pierwsze zdjęcia, badanie ktg, pierwsza czapeczka, odcisk stopy, pierwsze zdjęcia z usg zawsze będą mi przypominały o tych najpiękniejszych chwilach :)

Jak wy, mamuśki wyeksponowałyście takie pamiątki? A może są schowane głęboko w szafie?

2 komentarze:

  1. Bardzo dobry pomysł:) Jedno spojrzenie na ramkę i wszystko stoi przed oczami:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podoba :) My mamy pudełko z pamiątkami, do którego schowałyśmy pierwsze malutkie buciczki, opaskę ze szpitala i inne drobiazgi, no i album ze zdjęciami, w tym zdjęcia z usg z ciąży... zawsze jak oglądam to mam wrażenie, że czas leci za szybko!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz;)

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.