czwartek, 11 października 2012

72. Że niby ja nie potrafię?

Tak, wiem że bardzo długo mnie tutaj nie było. Ani nie odpisywałam, ani nic nowego nie dodawałam, ale już szybciutko się tłumaczę. Jestem kobieta pracującą i żadnej pracy się nie boje, dlatego postanowiłam sama zrobić mały remoncik w pokoju. Może ktoś chciałby spytać po co? To też szybko wytłumaczę. Jestem fanem kawy i nie wyobrażam sobie dnia bez niej.Piję ją nawet o 5.50 zaraz po przebudzeniu...oczywiście nie w kuchni, tylko przed komputerem. Pewnego poranka zahaczyłam rękawem szlafroka o klamkę drzwi i cały kubek z cudowną cieczą wylądowała na ziemi. Kawa oczywiście rozprysnęła się po pokoju: na szafę, pod szafę, na pół biurka, zalała całą podłogę no i pochlapała mi ściany :(  Potem oczywiście na podłodze wylądowałam ja ( tak, w tej kawie). Takim oto opisem mojego pecha chciałam przekazać że naprawdę musiałam zrobić ten remoncik. Pomalowałam też małą komodę na biało, bo bardzo długo na to czekała no i w 'kącie rozpaczy' dorobiłam półki...SAMA!

Ja jestem bardzo zadowolona z siebie i przede wszystkim dumna, ale fakt bolących przez 3 dni pleców jednak nakłania mnie do wykorzystania następnym razem do moich niecnych planów, płci męskiej :)
Poniżej pokazuję efekty kilku dni spania w sąsiednim pokoju, potu, kurzu, zgrzytania w nocy zębami i niesamowitej zawziętości.


PrzedKomoda przed pomalowaniem.

W trakcie


Po. Półki i kartony z drewnianym nadrukiem
Komuś ten pomysł bardzo sie spodobał! :)

Nie wiem jak wy ale ja już dzisiaj mam zamiar wyciągnąć z dna szafy koszyk z rękawiczkami! Póki co może koktajl z bananów, nektarynek i szpinaku? Tak! Pozdrawiam :*

3 komentarze:

  1. gratuluję własnoręcznie wykonanego remontu!:) ja się zabieram za swój pokój ale mam tapety i raczej sama sobie z tym nie poradzę;)

    podobają mi się bardzo zdjęcia na ścianie w ramkach - świetnie razem wyglądają:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny kociak :))) Ciągle patrząc na koty, muszę się pocieszać, że jeszcze trochę... rok, dwa i też w końcu będę mieć :))

    Znalazłam się u Ciebie na blogu dzięki konkursowi i bardzo mi się podoba. Szyjesz przeróżne rzeczy, jestem pod wrażeniem zagłówka m.in. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz;)

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.